Elege van a bagatell vitatkozásokból? Szeretne véget vetni a személyes harcoknak és konfliktusoknak? Munkahelyi konfliktuskezelésre lenne szüksége? Akadozik az információáramlás? Szeretné erősíteni az együttműködést? Ha igen a válasza, akkor a munkahelyi konfliktuskezelési workshop Önnek szól.

2019. augusztus 28., 09:00 – 17:00

Elege van a bagatell vitatkozásokból? Szeretne véget vetni a személye harcoknak és konfliktusoknak? Akadozik az információáramlás? Szeretné erősíteni az együttműködést?

Ha igen a válasza, akkor a munkahelyi konfliktuskezelési workshop Önnek szól, hiszen itt a tudás mellett a konfliktusról egy új nézőpontot ismerhet meg és olyan eszközt is kap, amivel a konfliktusait könnyedén meg tudja oldani.

Használja ki a nyugodt nyári napokat, hogy ősszel konfliktusmentesen tudjon dolgozni!

A workshop célja olyan átfogó tudás és szemlélet elsajátítása a konfliktuskezelésről, a  konfliktus működéséről, folyamatáról és kommunikációs technikákról, amelynek köszönhetően konfliktusait könnyebben tudja kezelni.

A workshop során érintett témakörök:

• Kommunikáció
    A kommunikáció jelentősége egy konfliktusos helyzetben, mely kommunikációs technikák nyújtanak segítséget. Hogyan lehet egy jó kérdést feltenni vitás helyzetben?
  • Hibák kezelése
    Hibák megengedése a szervezetben. Vezetőként hogyan tudjuk a hibákat kezelni, és visszajelezni azokat.
  • Konfliktus
    Hogyan alakul ki egy konfliktus? Mi a mozgatórúgója és milyen szakaszai vannak? Ki hogyan viselkedik egy vitás helyzetben?
  • Konfliktus feloldást segítő technikák
    Aktív figyelem hatásai:  Hogyan lehet aktívan meghallgatni és figyelni a másikra?
    Visszatükrözés módszere: Mikor és hogyan tudom alkalmazni?

Előadók:

• Mosonyi Diana Vállalati Konfliktuskezelő, Szervezeti Ombuds & Mediátor, a Közép-Európai Mediációs Intézet oktatója
  • Szilágyi András Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Mediációs és Jogi Koordinációs Osztály vezetője

A workshop helyszíne: Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara 1016. Krisztina krt. 99.
Workshop időtartalma: 2019. augusztus 28-án 9-től – 17 óráigJelentkezés módja: info@mediatorkamara.hu e-mail címen “Konfliktuskezelési workshop” jeligével.
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 19.

Jelentkezést a jelentkezési díj előre való kifizetésével tudjuk biztosítani!!

Workshop ára: bruttó 27.500 Ft/fő

Az őszi konfliktusmentes munkakezdés érdekében használja ki ezt az egyedi nyári ajánlatot. A helyek limitált számba vehetők igénybe. Ne maradjon le! Jelentkezzen minél hamarabb!

Rendezett státuszú kamarai tagoknak és 15 fős csoport esetén kedvezményt biztosítunk.