A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Gazdasági Szolgáltatások Tagozat Mediációs Osztálya tisztelettel meghívja Önt „A Vállalkozások követelésérvényesítése itthon és az EU-ban” című rendezvényre, amelyen a téma szakértője tart előadást a vállalkozásokat érintő közvetlen kérdésekről, hatásokról, megoldásokról.

2019. november 12., 10:00 – 12:00

Tisztelt Vállalkozás!

A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Gazdasági Szolgáltatások Tagozat Mediációs Osztálya tisztelettel meghívja Önt „A Vállalkozások követelésérvényesítése itthon és az EU-ban” című rendezvényre, amelyen a téma szakértője tart előadást a vállalkozásokat érintő közvetlen kérdésekről, hatásokról, megoldásokról.

Program:

10.00 óra Megnyitó
Balogh Sándor, a GSZT elnöke

Levezető elnök: dr. Szilágyi András, Mediációs és Jogi Koordinációs Osztály elnöke

10.10 óra Vállalkozások követelés érvényesítése itthon és az EU-ban
Előadó: Dr. Pulinka Mihály MOKK Hivatalának jogi irodavezető-helyettese

11.30 óra Kérdezz-felelek

12.00 óra Zárszó

Időpont: 2019. november 12. (kedd) 10.00 óra
Helyszín: Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Széchenyi terem (1016 Budapest, Krisztina krt. 99. VII. emelet)

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Jelentkezni az alábbi linken lehet 2019. november 11-éig. REGISZTRÁCIÓ

Tisztelettel: